Na wystawie o Hotelu Forum
Na nowej wystawie czasowej w Muzeum Podgórza, tym razem o Hotelu Forum, znalazła się moja fotografia oczywiście Hotelu Forum, widzianego z drugiej strony Wisły z udawanym parostatkiem na pierwszym planie. Fotografia trafiła też do towarzyszącej wystawie publikacji.
Wystawa potrwa do 10 stycznia 2027 roku i zdecydowanie warto ją zobaczyć!
Galeria
