Na wystawie o Hotelu Forum

Na wystawie o Hotelu Forum Na nowej wystawie czasowej w Muzeum Podgórza, tym razem o Hotelu Forum, znalazła się moja fotografia oczywiście Hotelu Forum, widzianego z drugiej strony Wisły z udawanym parostatkiem na pierwszym planie. Fotografia trafiła też do...